مقاله ها

انتخاب آمپلی فایر مناسب برای اتومبیل

تقویت کننده های خودرو (آمپلی فایر)برای بهبود کیفیت صدای تولید شده توسط سیستم صوتی خودرو طراحی شده اند. امروزه اکثر اتومبیل ها با نوعی آمپ داخلی ساخته می شوند. این تقویت کننده ها به طور معمول در واحد هد ثابت می شوند و خارجی نیستند.

آیا می دانید تقویت کننده های داخلی به اندازه تصور برخی از افراد قدرتمند نیستند؟ گاهی اوقات اگر بلندگوهای ما نتوانند میزان صدا را به میزان انتظار ما کاهش دهند سرزنش می کنیم. اگر بلندگوهای شما نوعی موسیقی بی صدا و تخت را تولید می کند ، احتمال زیاد مشکل از بلندگوها نیست بلکه از تقویت کننده است. تقویت کننده های خارجی به طور خاص برای کسانی ساخته شده اند که واقعاً به سیستم صوتی اتومبیل خود اهمیت می دهند. آنها صدای واقعی را به بلندگوها و زیر ووفرهای شما می رسانند از این رو این وضوح و هیجان را ایجاد می کنند.

چرا به آمپلی فایر نیاز دارم؟

بله ، بعضی از بلندگوها حتی بدون آمپلی فایر نیز عالی هستند. اکنون این سوال پیش می آید که چرا باید یک تقویت کننده خارجی به سیستم صوتی اتومبیل خود اضافه کنیم؟ آمپلی فایرها بخش مهمی از کل سیستم صوتی هستند ، خصوصاً برای کسانی که می خواهند به سیستم صوتی اتومبیل خود روح ببخشند. سیستم صوتی خود را به راحتی اجرا کنید تا از موزیک لذت ببرید ، یک تقویت کننده هیجان مفصلی را برای شما به همراه دارد. بیایید به چند مزیت گنجاندن تقویت کننده در سیستم موسیقی خود نگاهی بیندازیم

کیفیت صدای پیشرفته – افزودن تقویت کننده به سیستم صوتی وسیله نقلیه ، منبع تغذیه بهتر و تمیزتری را در اختیار شما قرار می دهد که قادر است بلندگوهای شما را با خیالی آسوده هدایت کند.
برخلاف آمپ داخلی که به همراه استریو داشبورد ارائه می شود ، تقویت کننده های قدرت خارجی به فضای موجود در اتومبیل شما محدود نمی شوند. این به یک صدای مشخصتر در تمام سطوح صدا ترجمه می شود.

بهترین حالت برای تأمین انرژی بلندگوهای اتومبیل و ووفرهای فرعی – سیستم آمپ کارخانه ممکن است بهترین نتیجه را به بلندگوهای ارتقا یافته یا ساب ووفرهای شما ندهد. سیستم های بلندگوی پس فروش با کیفیت بالا برای ارائه حداکثر کارایی به انرژی بالاتری نیاز دارند. این تنها با استفاده از سیستم های آمپ خارجی می تواند به بهترین وجه حاصل شود. ووفرهای فرعی به انرژی نسبتاً بیشتری نسبت به واحدهای آمپ کارخانه نیاز دارند. بنابراین مهم است که تقویت کننده های خارجی را نصب کنید.

 

انتخاب بهترین تقویت کننده خودرو برای وسیله نقلیه خود

شما می توانید یک آمپلی فایر ماشین را از فروشگاه های محلی صوتی اتومبیل ، فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید. قبل از خرید آمپلی فایر ، همیشه مهم است که شما انواع مختلف آمپلی فایر موجود در بازار را بشناسید. از همه مهمتر ، شما باید نوع آمپلی فایر مناسب را برای وسیله نقلیه خود بشناسید. با توجه به اینکه امروزه انواع تقویت کننده ها در بازار وجود دارد ، خرید یک تقویت کننده عالی ممکن است سخت باشد. خواه در نظر دارید آمپر موجود خود را ارتقا دهید یا یک آمپول جدید نصب کنید ، عوامل خاصی وجود دارد که توجه به آنها مهم است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =